Menu
A+ A A-

Festiwal Orle Gniazdo jest innowacyjnym przedsięwzięciem kulturalnym.

Organizujesz większą grupę uczestników? Masz pytania dotyczące zakupu biletów, Festiwalu lub regulaminu? Chcesz nas wesprzeć finansowo, objąć patronat, pomóc w promocji? Pisz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszystkie osoby i grupy z naszych kręgów mogące urozmaicić w jakiś sposób (pokazy, występy, kursy, prelekcje etc) czas wolny od koncertów na Festiwalu zapraszamy do współpracy!

Mile widziani są również wystawcy i producenci.

 

Informacje dla mediów:

1) Możliwość wywiadów, przeprowadzenia relacji "na żywo", oraz bieżące informacje o Festiwalu otrzymują wszystkie akredytowane media. By uzyskać akredytację należy wystąpić o Patronat Medialny, otrzymać akceptację Organizatorów oraz przeprowadzić kampanię promocyjną Festiwalu na podstawie materiałów dostarczanych przez Organizatorów.
2) Pozostałe media proszone są o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Odpowiadamy na konkretne pytania, sformułowane zgodnie z zasadami ortografii i logiki. Czas odpowiedzi - do 3 dni roboczych.
3) Nie rozmawiamy z "dziennikarzami" koncernu "Agora".