Menu
A+ A A-

Dla uczestników Festiwalu przygotowaliśmy różne atrakcje. Mamy nadzieje, że owocnie
spędzicie czas na "Orlim Gnieździe" i wrócicie zadowoleni oraz natchnieni energią do dalszego działania :)
 
1.KONCERTY
W trakcie Festiwalu odbędzie się kilkanaście koncertów, będzie to przegląd polskiej sceny, oraz goście zagraniczni. Przez większą część jego trwania będziecie słyszeć muzykę. Planujemy także spotkania z artystami.
 
2.GIEŁDA NARODOWA
Na terenie Festiwalu będziecie mogli nabyć praktycznie wszystko co związane z ideą: od płyt, przez prasę, książki, różnego rodzaju gadżety, aż po ubrania i biżuterię. Będzie można zakupić pisma naszych Patronów Medialnych. Swoją obecność zapowiedzieli różni producenci i sprzedawcy. 
 
3.IDEA
W przerwie od koncertów odbędzie się kilka spotkań dotyczących idei.
 
4.SPORT I REKREACJA
W trakcie Festiwalu odbędą także zawody sportowe. Rozegrany zostanie drugi Nacjonalistyczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar im. Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca" oraz turniej siatkarski. Oprócz tego na Festiwalu pojawi się w tym roku możliwość rekreacyjnego zagrania w badmintona. W tym roku stawiamy na sporty siłowe, będzie więc również przeciąganie liny, siłowanie na rękę i kilka innych konkurencji.
Na miejscu imprezy można będzie zjeść różnego typu posiłki ciepłe i zimne, dania
grilowe, zakupić napoje. Przygotowano kilka miejsc do rekreacji gdzie będzie można usiąść i
miło spędzić czas.
 
5.STRZELANIE
Na tegorocznym festiwalu Orle Gniazdo będzie okazja również sprawdzić celność swojego oka. Będzie można umilić sobie czas oczekiwania na wieczornych władców estrady, strzelając z broni pneumatycznej krótkiej i długiej, łuku czy też profesjonalnej procy.
Nad całością tych atrakcji sportowo-rekreacyjnych czuwać będą oraz je prowadzić członkowie stowarzyszenia Duma I Nowoczesność organizatorzy profesjonalnego survivalu "Przetrwać By Zwyciężyć"

 
6.POKAZ PIERWSZEJ POMOCY
 W tym roku na FOG jedna z naszych koleżanek poprowadzi szkolenie z pierwszej pomocy. Będzie to połaczenie ciekawej, z życia (i ulicy ;) ) wziętej teorii z ćwiczeniami na fantomach :) Oprócz tego będzie prowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku (więcej na www.dkms.pl)
 
7.TOWARZYSTWO
Najważniejsza jest oczywiście atmosfera, dobry humor i dobra zabawa. Poznacie nowych ludzi, spotkacie starych znajomych i "naładujecie baterie" ideą :)